Warszawa: Murapol z inwestycją Osiedla Natura

Murapol uruchomił sprzedaż 54 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 2,4 tys. mkw. oferowanych w ramach drugiego etapu projektu Murapol Osiedle Natura przy ul. Kąty Grodziskie na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano także 39 naziemnych miejsc parkingowych. Docelowo w drugim etapie powstaną 263 lokale w 5 budynkach.

W ofercie inwestycji Murapol Osiedle Natura dominują lokale 2- i 3- pokojowe o metrażach od blisko 33 do ponad 57 mkw., które powstaną w kameralnym, 3-kondygnacyjnym budynku w kształcie litery L. Lokale na piętrach będą posiadały balkony, a na parterze ogródki. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury. W budynku zostanie wdrożony Home Management System, inteligentne rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie za pomocą np. smartfonu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracownia należąca do Grupy Murapol. Wstępny harmonogram projektu zakłada rozpoczęcie prac budowlanych w trzecim kwartale br., zaś przekazanie gotowych mieszkań nabywcom w pierwszym kwartale 2021 r.

Murapol Osiedle Natura to nasz najnowszy warszawski projekt, który wyróżnia się kameralną, niską zabudową. Wszystkie budynki, które w ramach niego powstaną, będą posiadały 3 kondygnacje i po ok. 50-60 lokali. Kolejnym atutem inwestycji jest lokalizacja przy ul. Kąty Grodziskie, w zielonej i spokojnej okolicy z licznymi miejscami do odpoczynku i rekreacji, w pobliżu Kanału Żerańskiego oraz rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA. – Ponadto Białołęka dynamicznie rozwija swoje zaplecze handlowo-usługowe, jest dobrze skomunikowana z centrum stolicy siecią linii autobusowych, koleją miejską SKM oraz arteriami Trasy Toruńskiej i mostu Północnego – dodaje Nikodem Iskra.

Poza projektem Murapol Osiedle Natura, Grupa obecnie oferuje w stolicy mieszkania w dwóch innych inwestycjach – Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie oraz Murapol Osiedle Praskie w dzielnicy Praga-Południe, w ramach których udostępniła ponad 630 lokali.

Informacja prasowa/Redakcja