Redakcja

Portal mieszkaniowy to miejsce, w którym znajdziecie Państwo całościowy przegląd rynku inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Najważniejsze wydarzenia w branży nieruchomości, przegląd rynku budowlanego i deweloperskiego – wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo inspiracje i najnowsze trendy w wystroju wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Redakcją:

redakcja@portalmieszkaniowy.pl

Ten portal o nieruchomościach to zestawienie najważniejszych wydarzeń ze świata inwestycji deweloperskich w Polsce. Piszemy o tym co się buduje w największych polskich aglomeracjach, robimy przegląd deweloperów w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i we wszystkich innych miastach Polski. Chcemy, aby ta strona o nieruchomościach, była kompendium wiedzy nie tylko dla profesjonalistów, osób zajmujących się budownictwem, ale chcemy by to był portal o inwestycjach dla ludzi. Portal o wnętrzach, gdzie można nie tylko zleźć wymarzone mieszkanie czy dom, ale też zainspirować się projektami profesjonalistów, dobrać dodatki do mieszkania, czy poczytać o tym, co to jest mieszkanie w stylu glamour, czy w stylu skandynawskim.

Mamy nadzieję, że portal mieszkaniowy spełni Państwa oczekiwania i uzupełni wiedzę o rynku nieruchomości i budownictwie w Polsce.