Warszawa: Metro Art – nowa inwestycja na Pradze

Ruszyła sprzedaż mieszkań w Metro Art, najnowszej inwestycji Victorii Dom. W budynku położonym na warszawskiej Pradze Południe zaprojektowano 133 lokale. Ogromnym atutem jest gwarancja ceny mieszkania zapisanej w umowie z deweloperem. Dodatkowo, 11 i 12 maja wszystkie mieszkania Victorii Dom będzie można kupić z atrakcyjnym rabatem.

Metro Art to nowe miejsce na mapie Warszawy. Osiedle powstaje w dzielnicy Praga Południe przy ul. Żupniczej. Oferta Victorii Dom jest skierowana do osób ceniących sobie klimat dzielnicy, bliskość bogatej miejskiej infrastruktury oraz rozległych terenów zielonych. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania: 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe o metrażach od 29 do 133 m2. Każde ma balkon, taras lub ­– na parterze – ogródek. Nowością są lokale z antresolą.

Mieszkanie w gwarantowanej cenie

– Klientom, którzy podpisują umowy kupna mieszkania gwarantujemy, że cena lokalu będzie utrzymana bez względu na okoliczności. Dzięki naszemu doświadczeniu tak zarządzamy biznesem, że nasi klienci nie poniosą konsekwencji gospodarczych zawirowań – mówi Ewa Rathe-Głowacka, dyrektor marketingu Victorii Dom. Większość ekspertów twierdzi, że stawki za m2 w stolicy będą wciąż rosły. Z danych redNet 24 wynika, że w ostatnich kwartałach średnie ceny mieszkań w największych polskich miastach cechuje tendencja wzrostowa. W Warszawie na koniec marca za metr kwadratowy trzeba było zapłacić średnio już 13,5 tys., co daje 5 proc. wzrost w porównaniu z ceną z końca 2021 r. Średnia cena m2 lokalu w Metro Art to ok. 13 tys. zł. Dodatkowo, w dniach 11 i 12 maja wszystkie mieszkania Victorii Dom będzie można kupić z rabatem nawet do 600 za m2. (więcej informacji na stronie: https://wieczoryotwarte22.victoriadom.pl/?utm_source=victoriadom&utm_medium=popup&utm_campaign=wieczory_otwarte_22&ref=victoriadom_popup_wieczory_otwarte_22)

Modna dzielnica z trzecią linią metra

Warszawska Praga od kliku lat przeżywa renesans. Jej niepowtarzalny klimat, oryginalna przedwojenna architektura i niebanalne knajpki docenił brytyjski dziennik „The Independent” w zestawieniu najciekawszych dzielnic europejskich miast. Sama Praga Południe znalazła się w ubiegłym roku w pierwszej piątce rankingu najpopularniejszych dzielnic Warszawy przygotowanym przez morizon.pl. Metro Art jest inwestycją dobrze skomunikowaną z centrum stolicy dzięki bogatej sieci tramwajowej oraz autobusowej. W pobliżu, już w przyszłym roku, zaplanowana jest budowa trzeciej linii metra. Obecnie lokalizacja pozwala na łatwy dostęp do sklepów oraz galerii handlowych: Atrium Promenada, CH King Cross, Rondo Wiatraczna, Biedronka, Auchan czy znany Bazar Szembeka. To nie wszystko. Bliskość plaż miejskich, prom Pliszka, wiślane bulwary, Park Skaryszewski wraz z miejscami do aktywnej rekreacji i zabaw, Rezerwat Olszynka Grochowska, Stadion Narodowy oraz sławna ulica Francuska na Saskiej Kępie oferująca wiele restauracji i kawiarni to tylko nieliczne propozycje spędzania czasu wolnego.

NEWSERIA