Promocja Murapolu – pakiet korzyści do mieszkania

Murapol w promocji „300 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami kolejną paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 108 tys. zł! Co ważne, pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku.

Promocyjna oferta, w której deweloper oferuje lokale z bonusami, dostępna jest w tym razem w 14 miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. W każdym z tych miast 21 maja w biurach sprzedaży odbędzie się także Dzień Otwarty.

Co można zyskać decydując się na kupno mieszkania w nowej akcji promocyjnej? Oprócz rabatu w cenie lokalu, Grupa Murapol dodaje też m.in. system smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.

W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje też filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. To rozwiązanie daje poczucie komfortu mieszkańcom inwestycji niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz.

– kolejnym tygodniu maja przychodzimy do klientów z nową propozycją. Tym razem w akcji promocyjnej oferujemy aż 300 mieszkań gotowych do odbioru! Co to oznacza? Pula obejmuje lokale gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz takie, których budowa zostanie ukończona do końca tego roku. Jest to ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą teraz zainwestować w nieruchomość i czerpać z tej inwestycji korzyści jak najszybciej. W Polsce wciąż można zaobserwować większy popyt na mieszkania niż ich podaż. Wpływ na to miał z pewnością napływ uchodźców zza naszej wschodniej granicy. Pojawienie się w Polsce tak dużej liczby obywateli Ukrainy spowodowało, że liczba mieszkań dostępnych na rynku cięgle spada. Za kilka miesięcy zaczyna się także nowy rok akademicki, wielu studentów będzie szukało lokum na wynajem, ale nie tylko. Ich rodzice będą chcieli zainwestować na przyszłość i kupić mieszkanie na własność. Dlatego właśnie zakup nieruchomości to wciąż dobry pomysł. Lokal można przeznaczyć na wynajem i osiągać z tego tytułu dochody, bo rynek inwestycji cały czas dobrze funkcjonuje. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii. Z kolei 21 maja warto przyjść na Dzień Otwarty do wybranego biura sprzedaży Grupy Murapol i sfinalizować zakup mieszkania.

NEWSERIA