Poznań:Agencja Inwestycyjna – nowa jakość zarządzania

Jedna z najdłużej działających na poznańskim rynku firm deweloperskich, a także zarządca wielu wspólnot mieszkaniowych przechodzi duże zmiany. Dotychczasowa wiceprezes firmy – Bożena Taflińska-Tadeusz z końcem ubiegłego roku przejęła zarządzanie spółką. Agencja Inwestycyjna pod nowym kierownictwem otwiera kolejny rozdział w swojej długiej historii. Firma planuje intensywny rozwój i wiele inwestycji. Jeszcze w tym roku Agencja Inwestycyjna planuje rozpocząć realizację nowej inwestycji na Naramowicach przy ul. Błażeja 9.

Agencja Inwestycyjna przez 27 lat działalności wybudowała ponad 5.000 mieszkań głównie na północy Poznania. Poza działalnością deweloperską, z której jest najbardziej znana, zarządza także wspólnotami mieszkaniowymi.

Chcę podkreślić, że zmiany w zarządzie spółki oraz zmiany właścicielskie nie mają wpływu na ciągłość zobowiązań spółki wynikających z zawartych umów. – mówi Bożena Taflińska-Tadeusz. – A zatem mieszkańcy wspólnot, którymi zarządzamy oraz właściciele mieszkań, które wybudowaliśmy mogą spać spokojnie. Wszystkie zawarte umowy pozostają w mocy, a działania wynikające z zarządzania wspólnotami są prowadzone na bieżąco. Wprowadzamy nowy, wysoki standard usług zgodnie z naszym mottem „Nowoczesna firma z długimi tradycjami” – dodaje.

Bożena Taflińska – Tadeusz związana jest z Agencją Inwestycyjną od niemal dwóch dekad. W nowym zarządzie wspierać ją będzie Piotr Tadeusz – absolwent MBA i licencjonowany Zarządca Nieruchomościami, którego głównymi zadaniami jest bezpośredni nadzór nad zarządzaniem i administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi.

Przełom roku był dla nas niezwykle pracowity. Jesteśmy w trakcie gruntownej restrukturyzacji i reorganizacji firmy. W ostatnich trzech miesiącach wprowadziliśmy już szereg usprawnień w zakresie wewnętrznych procedur w firmie, oraz szereg innowacji w zakresie zarządzania wspólnotami. Poprawiamy szybkość komunikacji z mieszkańcami dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów informatycznych. Naszym celem jest podnoszenie standardów świadczonych usług. Rozwijamy wykorzystanie systemu informatycznego do obsługi i komunikacji z mieszkańcami, zwiększając partycypację mieszkańców w życiu wspólnoty mieszkaniowej. Stawiamy na regularną i transparentną komunikację z mieszkańcami – dodaje Piotr Tadeusz dyrektor ds. finansowych i administracji.

– Chcemy, aby nasza firma była nowoczesna i transparentna, zmieniamy standardy obsługi klientów i komunikację – mówi Bożena Taflińska Tadeusz. Pamiętamy jednak o naszym dziedzictwie. Firmę zakładała moja mama, więc jest dla mnie ważne również w wymiarze osobistym by Agencja Inwestycyjna prężnie się rozwijała i by mieszkańcy Poznania dobrze kojarzyli naszą markę. – podsumowuje rozmowę Bożena Taflińska-Tadeusz. Jeszcze w tym roku planujemy rozpocząć realizacje nowej inwestycji na Naramowicach przy ul. Błażeja 9. Jesteśmy na etapie procedowania decyzji o pozwoleniu na budowę. To realizacja zaprojektowana na 3 najbliższe lata. -dodaje.

Siedziba firmy mieści się na Stróżyńskiego 11 – czyli w ostatniej zakończonej inwestycji dewelopera. W planach są już kolejne kompleksy mieszkaniowe, ale dopiero na etapie projektowym. Jedno jest pewne Agencja Inwestycyjna ma wiele do zaoferowania mieszkańcom miasta.

Informacja prasowa