Poznań: Nickel Development rozpoczyna budowę już 11 etapu osiedla w Dąbrówce

W piątek, 31 stycznia rozpoczęła się budowa jedenastego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Nickel Development rozbudowuje je od 19 lat, a kolejne jego odsłony cieszą się niesłabnącą popularnością. Tym razem powstaną tam 63 mieszkania w kameralnym, dwupiętrowym budynku. Pierwsze z nich znalazły swoich nabywców jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał przyszłego roku.

Najnowsza propozycja Nickel Development to przede wszystkim kompaktowe mieszkania 3-pokojowe. Na Zbrojowej znajdą się jednak również mieszkania dwu- i czteropokojowe. Najmniejsze lokale będą mierzyć 50 m kw., a największe – 80 m kw. Nietrudno jest się domyślić, że najważniejszymi nabywcami takich nieruchomości są rodziny – zarówno te z małymi, jak i nieco starszymi dziećmi.

Dąbrówka leżąca w gminie Dopiewo po zachodniej stronie Poznania, jest jedną z najlepiej rozwiniętych miejscowości na przedmieściach wielkopolskiej metropolii. Doskonały dojazd do Poznania, a także w dalszą trasę zapewnia droga S11, która łączy się z autostradą A2. Okalające tereny zielone sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, a przy tym wszystkim miejscowość ma pełną infrastrukturę społeczną. Począwszy od placów zabaw, poprzez sklepy, przychodnie i apteki, galerie handlowe, a na szkołach i przedszkolach skończywszy. W Dąbrówce jest również Dom Kultury oraz kościół, będący prężnie działającą parafią.

Z całą pewnością sklepy i punkty usługowe oraz przychodnie są ogromnym atutem Dąbrówki. Jednak tym, na co nasi klienci zwracają szczególną uwagę, jest wysokiej jakości infrastruktura drogowo-techniczna – podkreśla Agnieszka Jaworska-Goździewska, specjalista ds. marketingu i PR w Nickel Development. – Dzięki tym udogodnieniom mieszkanie w Dąbrówce posiada wszystkie walory życia w mieście, zachowując jednocześnie atuty przedmieść – dodaje.

Faktycznie, mieszkając w Dąbrówce można zostawić auto pod domem, nawet gdy pracujemy w Poznaniu. Ze stacji Palędzie, będącej w odległości spaceru od Osiedla Księżnej Dąbrówki, dojedziemy na poznański Dworzec Główny w kwadrans.

Nickel Development przyzwyczaił już swoich klientów z Osiedla Księżnej Dąbrówki do tego, że tamtejsze mieszkania zawsze mają balkony i tarasy, a nierzadko również ogrody. Tak jest i tym razem. Z mieszkań parterowych można wyjść do ogrodu. Aktualnie w ofercie jest 19 takich lokali. Największy ogród jest ponad 300-metrowy. Balkony będą miały powierzchnię do prawie 10 m kw., a tarasy nawet do 25 m kw.

Estetyka wykończenia budynków będzie nawiązywać do wcześniejszych etapów. Dwa piętra i czterospadzisty dach to już znak rozpoznawczy Osiedla Księżnej Dąbrówki. Również i tym razem klienci mogą liczyć na styl, który po raz pierwszy pojawił się w etapie Zamkowa i natychmiast zyskał licznych zwolenników.

Bardzo cieszymy się, że z każdym nowo budowanym etapem Osiedla Księżnej Dąbrówki, dostajemy potwierdzenie trafnej decyzji o zakupie gruntów na terenie Dąbrówki. Mamy dzięki temu do dyspozycji teren, który pozwoli nam pomóc wielu osobom spełnić ich marzenia o mieszkaniu na przedmieściach, które dają przestrzeń i swobodę, tak rzadko spotykaną w centrum miasta – mówi Agnieszka Jaworska-Goździewska.