Kraków: Echo Investment rozpoczyna projekt Bonarka Living

Echo Investment otrzymało pozwolenie na budowę osiedla Bonarka Living w Krakowie. Projekt powstaje w sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Bonarka City Center oraz ponad dwuhektarowego rezerwatu przyrody. Pierwsze mieszkania zostaną oddane lokatorom na przełomie 2021 i 2022 roku.

Osiedle Bonarka Living to nowoczesna architektura, przemyślane i zróżnicowane układy lokali oraz inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart. Wokół inwestycji znajduje się rozbudowana oferta handlowo-usługowa, a także tereny zielone. Pierwszy budynek osiedla będzie oferował 143 komfortowe mieszkania.

Nowoczesna architektura osiedla Bonarka Living sprawia, że projekt idealnie wpisuje się w charakter tej młodej i modnej dzielnicy miasta. To miejsce, które odpowiada na potrzeby zarówno studenta, któremu zależy na dogodnym dojeździe do najważniejszych punktów w Krakowie, jak i rodziny, która chciałaby odpocząć od zgiełku. Osiedle Bonarka Living to projekt wszechstronny na wielu płaszczyznach. Także w kontekście doboru metrażu wymarzonego mieszkania, jego układu oraz możliwości wyposażenia w inteligentny system sterowania Echo Smart – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Położenie osiedla w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny dojazd do centrum Krakowa zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja kolejowa i rozbudowana sieć dróg. Niewielką odległość do centrum można będzie od 2021 roku pokonać nową ścieżką rowerową w niecałe 15 minut, a komunikacją miejską w blisko 10.

Na terenie osiedla Bonarka Living mieszkańcy będą mogli korzystać z inteligentnych skrzynek pocztowych, ładowarki do samochodów elektrycznych, stojaków na rowery czy podziemnego garażu z boksami na jednoślady. Tak jak inne projekty dewelopera, ten również będzie pełen udogodnień oraz terenów wspólnych, takich jak place zabaw dla dzieci czy skwery, będące miejscem wypoczynku z dala od miejskiego pośpiechu.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie ponad dziesięć projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Kościuszki Apartments i Dom Pod Wilgą. Kolejne znajdują się w przygotowaniu.

Informacja prasowa