Warszawa: Osiedle In Place wybuduje firma Karmar

Marvipol Development zawarł umowę o generalne wykonawstwo inwestycji In Place z doświadczoną na rynku budowlanym firmą Karmar S.A. Rozpoczęcie realizacji inwestycji, w ramach której powstanie 365 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali usługowych, nastąpi w maju 2022 roku, po przekazaniu terenu budowy.

Sprzedaż mieszkań w In Place została uruchomiona w I kwartale br. Teraz Marvipol Development powierzył funkcję generalnego wykonawcy firmie Karmar. Oznacza to jednocześnie rozpoczęcie prac budowlanych. Zakończenie inwestycji planowane jest w I kwartale 2024 r.

In Place cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy doceniają funkcjonalne rozkłady mieszkań i rozbudowaną infrastrukturę Ochoty i Włoch, czyli lokalizacji, w której osiedle zostanie wybudowane. Realizację inwestycji powierzyliśmy doświadczonej firmie Karmar specjalizującej się m.in. w budowie obiektów kubaturowych. Zgodnie z planem pierwsza faza inwestycji powstanie w ciągu najbliższych dwóch lat – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development.

In Place powstanie w południowo-zachodniej części Warszawy, przy ul. Instalatorów. Nowoczesny kompleks składać się będzie z dwóch 6-9 kondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. W I etapie projektu zaplanowano łącznie 365 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 27 do 93 m2) i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego lokalu przynależeć będzie dodatkowa powierzchnia w postaci ogródka, balkonu, loggii lub tarasu. W budynku B znajdzie się 6 lokali usługowych, które uzupełnią ofertę handlową okolicy.

Osiedle znajduje się 350 metrów od przystanku tramwajowego i stacji PKP Warszawa Rakowiec. W odległości 100 metrów znajduje się przystanek autobusowy. Dotarcie stąd do centralnych punktów miasta zajmuje do 25 minut. Lokalizację wyróżnia rozwinięta infrastruktura, tereny rekreacyjne i zielone, bliskość Parku Szczęśliwickiego, w pobliżu znajdują się też centra handlowe: Blue City i Atrium Reduta.

INFORMACJA PRASOWA