Warszawa: II etap Aroma Park

Ruszył drugi etap Aroma Park, realizowego na warszawskiej Białołęce przez fińską firmę YIT. Do sprzedaży trafiło 69 mieszkań. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku.

Fot. YIT

– Widzimy, że w miarę postępu prac przy realizacji Aroma Park zainteresowanie naszą inwestycją rośnie. Prawie na rok przed oddaniem do użytku I etapu mamy już sprzedanych 60% mieszkań. W II etapie powstaną głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe. Okna od strony południowej będą wychodzić na historyczną willę fabrykancką. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 89 miejsc postojowych – mówi Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce. – Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się w zrewitalizowanym przez YIT budynku portierni drożdżowni Henryka Bienenthala. Nie tylko można się tu zapoznać ze szczegółową ofertą mieszkań, ale także przekonać się, jak wyjątkowe jest to miejsce – dodaje Dorota Śledyńska.

Oprócz historycznej zabudowy, Aroma Park wyróżniać będzie duża powierzchnia terenów zielonych oraz bliskość Parku Henrykowskiego, który od kilku lat stanowi centrum życia kulturalnego i społecznego dzielnicy Białołęka. Dodatkowo, YIT planuje stworzenie na terenie osiedla sześciu stref specjalnych, w tym m.in. strefy kontekstu historycznego, strefy ciszy z przestrzenią do odpoczynku i pracy na świeżym powietrzu, strefy aktywności z placem zabaw oraz siłownią, a także strefy wspólnej z przestrzenią piknikową.

Red./Informacja prasowa