Poznań: Ostatnie mieszkania w projekcie Grunwald2.

Już latem pierwsi mieszkańcy zamieszkają na osiedlu Grunwald2 przy ul. Świerzawskiej. Na budowie, której zakończenie planowane jest na maj, trwają obecnie intensywne prace wykończeniowe. To może być ostatni dzwonek, by znaleźć wymarzone mieszkanie w tej inwestycji. Projekt Ronson Development cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów – nabywców znalazło w nim już 80% lokali.

Choć przyzwyczailiśmy się już do widoku opustoszałych miast, nie wszędzie życie zamarło. Na budowie osiedla Grunwald2 na Marcelinie ruch jest intensywny, ponieważ trwają tu właśnie prace wykończeniowe. Choć konieczne było wprowadzenie bardzo restrykcyjnych przepisów bezpieczeństwa w związku z trwającą epidemią koronawirusa, to budowa nie ustała nawet na moment. Wszystko po to, by nabywcy mogli już latem zacząć wprowadzać się do swoich mieszkań. Do przekazania kluczy zostało wprawdzie jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz w ofercie została niewielka partia lokali. Grunwald2 jest bowiem poznańskim bestsellerem Ronson Development, co widać było już na początku budowy, a wraz z jej postępami zainteresowanie tylko rosło.

W całej inwestycji znajduje się 268 lokali, a w ofercie znajdują się teraz głównie mieszkania 4-pokojowe o powierzchniach od 63 m2 do ponad 90 m2. Klienci poszukujący lokalu 3-pokojowego mają jeszcze szansę na jedne z ostatnich M3 na tym osiedlu. Większość z nich to przestronne, 64-metrowe mieszkania z dużymi balkonami i tarasami.

Wszystko w zasięgu ręki

Powodów, dla których projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem, jest wiele. Grunwald2 to osiedle położone przy ul. Świerzawskiej, w sercu dynamicznie rozwijającego się Marcelina. W zaledwie kilka minut dojedziemy stąd do centrum Poznania, lotniska Ławica i do biznesowej części miasta. W odległości spaceru znajdują się z kolei przepiękne tereny rekreacyjne, jak „zielone płuca Poznania”, czyli Lasek Marceliński, a także pełna infrastruktura potrzebna mieszkańcom na co dzień – przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, placówki zdrowotne, a także sklepy i punkty gastronomiczne.

Wyjątkowa lokalizacja i przemyślane rozkłady mieszkań to niewątpliwe atuty projektu Grunwald2. Przyciąga on zarówno osoby, które chciałyby kupić mieszkanie w celach inwestycyjnych, jak i rodziny, które pragną zamieszkać w pięknej, zielonej okolicy. Ta grupa mieszkańców chwali też osiedle za rozbudowany i przemyślany plac zabaw z dostępem do łazienki na parterze budynku.

Odwiedź Grunwald2 wirtualnie!

Na stronie https://ronson.pl/grunwald-kwadrat można zobaczyć rozkłady dostępnych lokali, a także wybrać się na wirtualny spacer po mieszkaniach, w których prezentowane są także propozycje aranżacji. To świetna alternatywa dla wizyty na budowie w czasie trwającej obecnie „społecznej kwarantanny”. Ronson Development zachęca też do korzystania z kilku form zdalnego kontaktu z biurem sprzedaży, np. czatu z konsultantem czy formularza z prośbą o oddzwonienie. Deweloper umożliwia też zawarcie umowy rezerwacyjnej przez internet – wystarczy podpisać dokumenty i odesłać skan lub zdjęcie zrobione telefonem.

Mając na uwadze występujące obecnie licznie utrudnienia, z którymi wszyscy spotykamy się na co dzień, Ronson wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w projekcie Grunwald2 zaoferował dogodny sposób płatności za mieszkanie – przy podpisywaniu umowy wystarczy 10-procentowy wkład finansowy.

Nowy projekt na Grunwaldzie

Wprawdzie budowa osiedla Grunwald2 dobiega końca, ale Ronson Development nie znika z poznańskiego rynku nieruchomości. W marcu deweloper zawarł przedwstępną umowę zakupu działki przy ul. Grunwaldzkiej. Bank ziemi spółki powiększy się o działkę o powierzchni około 1750 m2. Ronson planuje na niej wybudować około 80 mieszkań o powierzchni użytkowej około 3400 m2.

Informacja prasowa