Poznań: II etap osiedla Nowych Kosmonautów

Firma Monday Development z grupy Unidevelopment rozpoczyna przekazywanie kluczy do kolejnych mieszkań na osiedlu Nowych Kosmonautów. W drugim oddanym do użytku budynku znajduje się ich 112, z czego większość ma już nowych właścicieli. Dla ostatnich pozostających w sprzedaży lokali, przygotowano ofertę specjalną.

W sumie w tej lokalizacji deweloper oddał do użytku już 214 mieszkań. W realizacji pozostał ostatni etap osiedla, który będzie gotowy za najbliższe trzy miesiące. – Bardzo cieszy nas fakt, że zgodnie z zakładanym harmonogramem możemy przekazać klucze do lokali ich nowym właścicielom. Osiedle zaludnia się, a już za kilka miesięcy będziemy podziwiać je w pełnej krasie, bowiem oddamy do użytku ostatni z budynków – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – Obecne zaawansowanie całej inwestycji to świetny moment dla osób poszukujących mieszkań dostępnych od ręki. W przekazanych do użytku budynkach nadal mamy wolne lokale 2, 3 i 4-pokojowe. Teraz, z racji ukończenia budowy, łatwiej można umówić się z doradcą na ich obejrzenie. Dodatkowo w czerwcu, dla zainteresowanych zakupem gotowych mieszkań w inwestycji, przygotowaliśmy ofertę specjalną. Wraz z mieszkaniem za symboliczną złotówkę można otrzymać kartę przedpłaconą na zakupy w markecie budowlanym. Wartość karty uzależniona jest od wielkości mieszkania i wynosi nawet 5 tysięcy złotych. – dodaje. Szczegóły promocji dostępne są w biurze sprzedaży zlokalizowanym na terenie inwestycji, czynnym także w sobotę.

Systematycznie, wraz z przekazywaniem do użytku kolejnych budynków, trwa zagospodarowywanie terenu osiedla. Powstał kolorowy plac zabaw, wykonywane są nasadzenia różnorodnej zieleni. Nie zabrakło także niestandardowego, iście kosmicznego akcentu. Na ścianie w okolicy placu zabaw powstał niezwykły mural przedstawiający bawiące się w kosmosie dzieci. Mural ma blisko 150 m kw. powierzchni i jest dziełem zaprojektowanym i wykonanym przez absolwentów poznańskiej ASP.

Winogrady to wspaniałe do zamieszkania miejsce dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod ręką. Jest to możliwe za sprawą bogato rozwiniętej infrastruktury tej dzielnicy. Wiele tu sklepów, punktów usługowych, a także miejsc sprzyjających rekreacji. Z samego osiedla blisko jest do pobliskiego parku Gagarina czy popularnej wśród poznaniaków Cytadeli. Tuż przy osiedlu przebiegają ścieżki rowerowe, którymi dojechać można do pobliskiej Wartostrady. Przemieszczający się komunikacją miejską docenią sąsiedztwo przystanku autobusowego, oraz fakt, że nie nieopodal osiedla przebiegać będzie nowa linia tramwajowa na Naramowice, która rozszerzy wachlarz dostępnych rozwiązań komunikacyjnych.