Promocja na podłogę Afirmax.

Planujesz zakup podłogi winylowej? Lepszego momentu nie będzie. Wystartowały promocje konsumenckie marki Afirmax. Tylko do końca czerwca kupując panele winylowe z rdzeniem mineralnym marki Afirmax wraz z dedykowanym podkładem otrzymasz SprayMop gratis.

Panele winylowe doskonale sprawdzą się w kuchni. Są wodoodporne i bardzo wytrzymałe.

Podłoga winylowa z mineralnym rdzeniem Afirmax dzięki zastosowanej technologii jest odporna na zadrapania i wodoodporna. Doskonale przewodzi ciepło dzięki czemu nadaje się do położenia na ogrzewanie podłogowe.

Jeżeli do końca czerwca kupimy panele Afirmax z kolekcji BiClick w ilości minimum 16 m2 wraz z dedykowanym podkładem to otrzymamy od producenta procesjonalny SprayMop z płynem do czyszczenia podłogi.

Aby skorzystać z promocji należy poza zakupem wybranej podłogi z akcesoriami zgłosić zakup do producenta – szczegóły na stronie internetowej: www.afirmax.eu

Tylko teraz kupując podłogę Afirmax możesz otrzymać SprayMop gratis.

Panele z mineralnym rdzeniem Afirmax wyróżniają się tym, że są piękne jak drewno i praktyczne jak ceramiczne płytki. Zaprojektowane i stworzone z najwyższą starannością. Są ciepłe i miłe w dotyku, a strukturą do złudzenia przypominają naturalne drewno.